مزایای سی آر اس و چنل منیجر وی هتل برای کدام دسته از هتل ها و اقامتگاه ها بیشتر است؟

هتل کوچک یا بزرگ، آیا مسئله این است؟!

در چنل منیجر وی هتل (Vhotel) و همینطور سیستم رزواسیون مرکزی (سی آر اس ) وی هتل، مهم نیست یک هتل کوچک باشید یا یک هتل بزرگ 5 ستاره ،یا 2 ستاره، سایت وی هتل با هزینه‌ی مناسب و پشتیبانی 24 ساعته فقط در چند ثانیه، کار رزرو آنلاین را با همکاران فروش را برای شما امکان پذیر می کند و دیگر نیازی به تماس‌های تلفنی طولانی و پشت خط ماندن نیست و تمام عملیات به راحتی صورت می‌گیرد.

مدیران هتل می‌توانند تمامی اطلاعات هزینه‌ها، مسافران و ... را به صورت یک‌پارچه ببینند. همچنین چنل منیجر وی هتل امکانی را فرهم آورده است تا دیگر وقت خود را پای سیستم‌های رزرو آنلاین هدر ندهید و در تمام سایت‌های رزرو آنلاین هتل به روز باشید. با عضو شدن در سیستم رزرواسیون مرکزی و چنل منیجر وی هتل (Vhotel) از رزرو بیش از حد اتاق‌ها جلوگیری می‌شود تا هم مشتریان احساس رضایت کنند و هم کارکنان شما بتوانند سرویس‌های مورد نظر را به خوبی به مسافران و گردشگران ارائه کنند.

در نهایت نیاز اساسی صنعت هتلدای یعنی میهمان نوازی و ایجاد احساس راحتی در میهمان از اولین قدم آنها برای رزرو کردن هتل به میهمان القا میشود و همین امر یک قدم اساسی در جذب مشتری و نمایان کردن امکانات به روز یک هتل و در نظر داشتن نیازهای اساسی روز و عمل کردن در این مسیر از دید هتل می باشد.