چرا وی هتل (Vhotel) را باید انتخاب کنید؟

اگر تا به الان با وی هتل آشنا شده باشید و یا تماسی با گروه بازاریابی و پشتیبانی وی هتل داشته باشید، موقع عمل رسیده و انتخاب خود را انجام داده اید و به سادگی می توانید کار خود را شروع کنید، در غیر اینصورت ادامه دهید.

چه یک اقامتگاه کوچک باشید و یا هتل پنج ستاره بزرگ و باشکوه و بخواهید که اتاق‌هایتان خالی نباشد و فروش بالایی داشته باشید، نیاز به یک سی آر اس و هتل چنل منیجر خوب دارید تا درهای هتل را به سوی تمامی مسافران جهان بگشاید. از طرف دیگر استفاده از این سرویس باعث می‌شود تا هتل، خود را در بازارهایی نشان دهد که قبلا دسترسی به آن‌ها سخت بوده یا رقابت در آن فضا با مشکلاتی روبرو بوده است.

وی هتل این امکان را به مدیران می‌دهد تا همکاران فروش متنوع و بیشتری داشته باشند و مدیریت OTA‌ها را زیر نظر داشته باشند. مهم نیست هتل شما از کدام سایت رزرو می‌شود، شما می‌توانید از طریق یک سی آر اس و هتل چنل منیجر همه‌ی رزروهای‌تان را در یک اکانت و یک‌جا ببینید. وی هتل تمامی نیازهای شما را برطرف کرده و تکنولوژی روز و تجربه دیرینه ای را در دسترس شما قرار می دهد. تیمی قدرت مند پشتیبان شما خواهند بود و مهندسینی چابک شما را ساپورت می کنند. در تمامی مراحل همراه شما هستیم و بهترین‌ها را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.