چنل منیجر | مدیریت کانال فروش هتل و اقامتگاه

چنل منیجر | مدیریت کانال فروش و توزیع هتل و اقامتگاه

چنل منیجر و مدیریت کانال فروش و توزیع وی هتل، زیرساخت و بستری جهت تسهیل فرآیند رزرو آنلاین و مدیریت بر توزیع دیتای هتل بر روی کانال های مختلف فروش است.

زمان آن رسیده که با وی هتل همراه باشین و با استفاده از زیرساخت های آن از مایا و امکانات زیر بهره مند شوید. فرآیندهای پیچیده و زمانبر را کنار گذاشته و با تکنولوژی روز پیش بروید. چنل منیجر وی هتل یکی از موفق ترین محصولات در این زمینه می باشد.

در زیر فرصت هایی که برای شما ممکن خواهد شد را آورده ایم و با هم مرور می کنیم و در همکاری باهم به تمام این فرصت ها رنگ عملیات می پوشانیم.

رزروهای آنلاین در چند سال اخیر میزان بالایی از رزروهای هتل ها تشکیل می دهند و برای عملکرد بهتر و حضور بهتر بر بستر رزروهای آنلاین و اینترنتی نیاز هر هتل می باشد تا با چنل منیجر وی هتل و مدیریت کانال های فروش و توزیع وی هتل همکاری داشته باشد.

کانال های فروش و توزیع وی هتل از پیش تعیین شده نمی باشند و اگر شما بخواهید می توانید آنها را افزایش دهید تنها کافی است تا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازم انجام شود و این توانایی در اختیار شما می باشد که کانال های مخصوص به خود را در زمره دسترسی ها قرار دهید و بار زمانی و هزینه های خود را کاهش دهید.

زمانیکه از خدمات وی هتل استفاده می کنید، درسترسی تمام کانال های فروشی همچون آژانس های آنلاین و همینطور آفلاین مهم کشور برای رزرو آنلاین قرار می گیرید. این مزیت باعث می شود تا شما فروش مستقیم بیشتر و آسان تری نسبت به روش های دیگر تجربه کنید و فروش خود را افزایش دهید

یکی از مزیت های وی هتل به عنوان چنل منیجر، تکنولوژی جدید و به روزی است که یک نرم افزار و پلتفرم مدیریت کانال فروش و توزیع مانند وی هتل را متمایز می کند این است که تمامی تغییراتی که نیاز هست تا مشتریان شما از آن مطلع شوند را برای آنها ارسال می کند و در لحظه و آنی آنها را به روزرسانی می کند. این موضوع باعث می شود تا تماس های غیرضروری کاهش چشم گیری داشته باشد و تمرکز کارمندان بر کارهای مهمتری مانند رسیدگی به مشتریان بیشتر باشد.

هنگام استفاده از محصول خدمات مدیریت کانال توزیع و فروش وی هتل شما زمان مورد نیاز برای رسیدگی به برنامه ریزی استراتژی های متفاوت فروش و اجرای آنها خواهید داشت. می توانید برنامه های مختلف فروش و تعامل را با همکاران خود اتخاد و آزمایش کنید و فروش خود را بالا ببرید.

از زمانی که رزروی از طریق وی هتل برای شما ارسال می شود تا زمانی که پرونده آن رزرو بسته می شود، تمامی فرآیندهایی که صورت گرفته است تماما ثبت و بر روی آن رزرو وجود دارد. به صورتی که در هرزمانی که شما نیاز داشته باشین به آنها دسترسی دارین و همه چیز به صورت شفاف برای شما حاضر است.

با وی هتل شما موجودی خود را مدیریت می کنید، دسترسی خود را متمرکزی می کنید. بنابراین در هنگام رزرو شدن هتل و اقامتگاه شما تمامی دسترسی ها در یک مخزن جمع شده و به هیچ وجه رزرو بیش از حدی اتفاق نمی افتد و رضایت کاربران و مشتریان و همکاران شما را در بر خواهد داشت.

مدیریت کانال ها فروش وی هتل به راحتی تمام ارتباط شما با همکاران فروش را سیستماتیک، اتوماتیک و به روز می کند و کارمندان نیازی به انجام کارهای زمان بر و هزینه بر و سنتی نخواهند داشت. با وی هتل شما بزرگترین کاهش هزینه یعنی حذف کارهای زمانبر را انجام خواهید داد.

وی هتل می تواند امکان شفافیت کار کردن آنلاین را برای شما فراهم کند. در هر زمان به واسطه گزارش ها و اطلاعات دریافتی از مدیریت کانال توزیع وی هتل می توانید به این مسئله که چه کانال هایی با شما همکاری بهتری دارند و کدام رزورهای بیشتری ارسال می کنند، پی ببرید. به این معنی است که شما می توانید سرمایه گذاری و استراتژی همکاری بهتری را پی ریزی کنید و بازده بهتری نسبت به کارکرد خود داشته باشید و با بررسی بیشتر درستی آن را پیگیری کنید

آیا میخواهید با تمام همکاران خود به صورت سیستمی و آنلاین کارکنید؟

بسیاری از سیستم های مدیریتی مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.
ما سیستم خود را به گونه ای توسعه دادیم که کاملاً سازگار ، باز و فراگیر باشد. این امر به ما امکان ارتباط موفقیت آمیز با انواع نرم افزارهای هتل داری و وبسایت های آنلاین را داده است.