چنل منیجر و مدیریت کانال های فروش وی هتل، زیرساخت و بستری جهت تسهیل فرآیند رزرو آنلاین و مدیریت بر توزیع دیتای هتل بر روی کانال های مختلف فروش است.

اگر میخواهید روشن تر و واضح تر بدانید که منظور از کانال های توزیع و فروش چیست، به مقاله چگونگی عملکر رزرو آنلاین و کانال های فروش و توزیع مراجعه کنید.

رزوهای آنلاین را به راحتی از سمت تمامی آژانس های آنلاین دریافت کنید.

رزوهای آنلاین در چند سال اخیر میزان بالایی از رزروهای هتل ها تشکیل می دهند و برای عملکرد بهتر و حضور بهتر بر بستر رزروهای آنلاین و اینترنتی نیاز هر هتل می باشد تا با چنل منیجر وی هتل و مدیریت کانال های فروش و توزیع وی هتل همکاری داشته باشد.

در لحظه تغییرات خود را به اطلاع مشتریان برسانید.

یکی از مزیت های وی هتل به عنوان چنل منیجر، تکنولوژی جدید و به روزی است که یک نرم افزارو پلتفرم مدیریت کانال فروش و توزیع مانند وی هتل را متمایز می کند این است که تمامی تغییراتی که نیاز هست تا مشتریان شما از آن مطلع شوند را برای آنها ارسال می کند و در لحظه و آنی آنها را به روزرسانی می کند. این موضوع باعث می شود تا تماس های غیرضروری کاهش چشم گیری داشته باشد و تمرکز کارمندان بر کارهای مهمتری مانند رسیدگی به مشتریان بیشتر باشد.

در تمامی کانال های ممکن دیده شوید.

زمانیکه از خدمات وی هتل استفاده می کنید، درسترسی تمام کانال های فروشی همچون آژانس های آنلاین و همینطور آفلاین مهم کشور برای رزرو آنلاین قرار می گیرید. این مزیت باعث می شود تا شما فروش مستقیم بیشتر و آسان تری نسبت به روش های دیگر تجربه کنید و فروش خود را افزایش دهید

استراتژی های مختلف را به سادگی و آسانی به کار ببرید

هنگام استفاده از محصول خدمات مدیریت کانال توزیع و فروش وی هتل شما زمان مورد نیاز برای رسیدگی به یرنامه ریزی استراتژی های متفاوت فروش و اجرای آنها خواهید داشت. می توانید برنامه های مختلف فروش و تعامل را با همکاران خود اتخاد و آزمایش کنید و فروش خود را بالا ببرید.

کانال های فروش خود را توسعه دهید.

کانال های فروش و توزیع وی هتل از پیش تعیین شده نمی باشند و اگر شما بخواهید می توانید آنها را افزایش دهید تنها کافی است تا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازم انجام شود و این توانایی در اختیار شما می باشد که کانال های مخصوص به خود را در زمره دسترسی ها قرار دهید و بار زمانی و هزینه های خود ار کاهش دهید.

تمامی اسناد و پرونده های لازم برای یک رزرو را در یک جا داشته باشین

از زمانی که رزروی از طریق وی هتل برای شما ارسال می شود تا زمانی که پرونده آن رزرو بسته می شود، تمامی فرآیند هایی که صورت گرفته است تماما ثبت و بر روی آن رزرو وجود دارد. به صورتی که در هرزمانی که شما نیاز داشته باشین به آنها دسترسی دارین و همه چیز به صورت شفاف برای شما حاضر است.

ریسک رزو بیش از حد را کم کنید.

با وی هتل شما موجودی خود را مدیریت می کنید، دسترسی را خود را متمرکزی می کنید. بنابر این در هنگام رزرو شدن هتل و اقامتگاه شما تمامی دسترسی ها در یک مخزن جمع شده و به هیچ وجه رزرو بیش از حدی اتفاق نمی افتد و رضایت کاربران و مشتریان و همکاران شما را در بر خواهد داشت.

فرآیندهای دستی و زمانبر را حدف کنید.

مدیریت کانال ها فروش وی هتل به راحتی تمام ارتباط شما با همکاران فروش را سیستماتیک، اتوماتیک و به روز می کند و کارمندان نیازی به انجام کارهای زمان بر و هزینه بر و سنتی نخواهند داشت. با وی هتل شما بزرگتزین کاهش هزینه یعنی حذف کارهای زمانبر را انجام خواهید داد.

به یک برند تجاری قدرتمند تبدیل شوید

وی هتل می واند امکان شفافیت کار کردن آنلاین را یرای شما فراهم کند. در هر زمان به واسطه گزارش ها و اطلاعات دریافتی از مدیریت کانال توزیع وی هتل می توانید به این مسذله که چه کانال هایی با شما همکاری بهتری دارند و کدام رزورهای بیشتری ارسال می کنند، پی ببرید. به این معنی است که شما می توانید سرمایه گذاری و استراتژی همکاری بهتری را پی ریزی کنید و بازده بهتری نسبت به کارکرد خود داشته باشید و با بررسی بیشتر درستی آن را پیگیری کنید.