سیستم رزرواسیون مرکزی هتل و اقامتگاه

مدیریتی آسان برای تمامی رزرواسیون آنلاین و آفلاین | Full CRS سی آر اس (سیستم رزرواسیون مرکزی) وی هتل

کنترل کامل فروش در هر زمان و هر مکان

سیستم رزرواسیون مرکزی (CRS) وی هتل برای مدیریت و بهینه سازی فرآیندهای قبل تا بعد از رزرو های به غیر از مراجع حضوری برای یک هتل و اقامتگاه ضروری و واجب است . این سیستم هوشمند، تمامی موارد مورد نیاز یک رزرواسیون را به صورت سیستماتیک و اتوماتیک در اختیار می گذارد به صورتی که انجام خودکار اعمالی که تماما اکثر وقت کارمندان را مشغول می نمود؛ مانند در دسترس بودن یک هتل برای رزرو ، نرخ ها و داده های موجودی و همینطور خود فرآیند رزرو، را به بهترین نحو و با صرف کمترین زمان ممکن ساخته است. سی آر اس وی هتل، قدرتمندترین سیستم رزرواسیون مرکزی در ایران، با استفاده از بروزترین تکنولوژی ها و همین طور، جز اساسی این صنعت یعنی تجربه های ارزشمند مشاورین و همکاران به نام در این صنعت از سال ۱۳۹۵ بهترین راه حل برای ارتباط اقامتگاه ها و آژانس و سازمان های طرف قرارداد آنها ارائه دهد.

رزروهای خود را بر روی یک بستر کنترل کنید

تمامی سیاست ها و قوانین خود را سیستماتیک کنید و استراتژی های خود را با انعطاف بیشتری اعمال کنید. این دسترسی برای شما ایجاد شده تا در یک بستر ساده تمامی روندهای مربوط به کار رزرواسیون را به بهترین نحو اعمال وکنترل کنید.

تفاوت در دیده شدن به واسطه تکنولوژی برتر

هنگامی که شما از تکنولوژی برتر استفاده می کنید، خودتان و مجموعه تان را از دیگران و رقیبان جدا می کنید. در این میان تمامی افرادی که در این صنعت حضور دارند نیز شما را پیشرو در تکنولوژی در این صنعت می دانند و میهمانان و مشتریان شما، استفبال بیشتری از این امر می کنند.

عملکرد بهتر بر روی تمامی کانال های فروش ممکن

با سی آر اس وی هتل شما بر روی تمامی کانال ها و چنل منیجرها به راحتی دیده می شوید و همکاری خود را با مشتریان حداکثری پیش خواهید برد. با سیستم رزوراسیون مرکزی وی هتل کانال ها و مشتریانی که شاید شما تا بحال با آنها کار نکرده اید و یا حتی نام آنها به گوش شما نخورده است در دسترس شما برای همکاری قرار می گیرند.

تجمیع تمام دسترسی ها در یک دسترسی

بدون پیش نیاز شروع کنید

مدیریت نرخ و موجودی آنی بهتر از همیشه

مدیریت میزان اعتبار طرف قراردادها

گامی موثر در ارتقا رزروهای آنلاین و آفلاین

متمرکز کردن فروش در یک قاب

مدیریت میزان اعتبار طرف قراردادها

مدیریت چنل منیجرها در یک دسترسی

کاهش و کنترل هزینه

سیستم رزرواسیون مرکزی وی هتل (Vhotel CRS)

به دلیل اتوماسیون تمامی فرآیند هایی که منجر به انجام و پیگیری یک رزرو می شوند، تمامی ارتباطاتی اعم از تماس های تلفنی زیاد و ارسال فکس های متعدد و درخواست های رزرو و چک کردن های پیاپی چه برای هتل ها و چه برای آژانس ها، کارایی و عملکرد بین اجزای یک رزرو و همینطور عملکرد تکنولوژیکی در صنعت هتلداری را بهبود بخشیده و ارتقا داده است. و همین امر باعث شده تا در رزرو آنلاین و نیمه آنلاین تاثیر بسزایی داشته باشد و به کمک هتل ها و آژانس ها آمده است. تمام تلاش های وی هتل بر این متمرکز بوده تا تجربه کاربری بومی بی نقصی به کاربران ارائه شود و نیازهای در حین کار برای همه مرتفع گردد. در نتیجه نرم افزار وی هتل به عنوان یک راه حل مناسب با نیازهای صنعت و بازار داخلی ایران شناخته شده و از سوی بسیاری افراد و مجموعه های شناخته شده مورد تایید و استفاده قرار گیرد. همین حالا میتوانید ثبت نام خود را انجام داده و از امکانات این سیستم منحصر به فرد بهره مند شوید.