مدیریتی آسان برای تمامی رزرواسیون آنلاین و آفلاین | Full CRS

سی آر اس (سیستم رزرواسیون مرکزی) وی هتل

کنترل کامل فروش در هر زمان و هر مکان

سیستم رزواسیون مرکزی (CRS) وی هتل برای مدیریت و بهینه سازی فرآیند های قبل تا بعد از رزرو های به غیر از مراجع حضوری برای یک هتل و اقامتگاه ضروری و واجب است . این سیستم هوشمند، تمامی موارد مورد نیاز یک رزرواسیون را به صورت سیستماتیک و اتوماتیک در اختیار می گذارد به صورتی که انجام خودکار اعمالی که تماما اکثر وقت کارمندان را مشغول می نمود؛ مانند در دسترس بودن یک هتل برای رزرو ، نرخ ها و داده های موجودی و همینطور خود فرآیند رزرو، را به بهترین نحو و با صرف کمترین زمان ممکن ساخته است. سیی آر اس وی هتل، قدرتمندترین سیستم رزرواسیون مرکزی در ایران، با استفاده از بروزترین تکنولوژی ها و همین طور، جز اساسی این صنعت یعنی تجربه های ارزشمند مشاورین و همکاران به نام در این صنعت از سال ۱۳۹۵ بهترین راه حل برای ارتباط اقامتگاه ها و آژانس و سازمان های طرف قرارداد آنها ارائه دهد.

رزروهای خود را بر روی یک بستر کنترل کنید

تمامی سیاست ها و قوانین خود را سیستماتیک کنید و استراتژی های خود را با انعطاف بیشتری اعمال کنید. این دسترسی برای شما ایجاد شده تا در یک بستر ساده تمامی روندهای مربوط به کار رزرواسیون را به بهترین نحو اعمال وکنترل کنید.

تقاوت در دیده شدن به واسطه تکنولوژی برتر

هنگامی که شما از تکنولوژی برتر استفاده می کنید، خودتان و مجموعه تان را از دیگران و رقیبان جدا می کنید. در این میان تمامی افرادی که در این صنعت حضور دارند نیز شما را پیشرو در تکنولوژی در این صنعت می دانند و میهمانان و مشتریان شما، استفبال بیشتری از این امر می کنند.

عملکرد بهتر بر روی تمامی کانال های فروش ممکن

با سی آر اس وی هتل شما بر روی تمامی کانال ها و چنل منیجرها به راحتی دیده می شوید و همکاری خود را با مشتریان حداکثری پیش خواهید برد. با سیستم رزوراسیون مرکزی وی هتل کانال ها و مشتریانی که شاید شما تا بحال با آنها کار نکرده اید و یا حتی نام آنها به گوش شما نخورده است در دسترس شما برای همکاری قرار می گیرند.

مدیریت نرخ و موجودی آنی بهتر از همیشه

متمرکز کردن فروش در یک قاب

کاهش و کنترل هزینه

Your Content Goes Here

بدون پیش نیاز شروع کنید

گامی موثر در ارتقا رزرو های آنلاین و آفلاین

مدیریت چنل منیحرها در یک دسترسی

Your Content Goes Here

تجمیع تمامی دسترسی ها در یک دسترسی

مدیریت میزارن اعتبار طرف قراردادها

Your Content Goes Here

مدیریت میزارن اعتبار طرف قراردادها